Увага! Шановні партнери! В Україні введений воєнний стан. Ціни та наявність товару на сайті можуть бути неактуальними, будь ласка, уточнюйте всю інформацію у менеджера. Бажаємо всім миру!
 • Консольні стелажі

  • Доставка

   Оплата

   • Готівкою
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок

   Захист споживача

   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Сертифікований товар
  • Модерн Експо
   100770
   Під замовлення

Консольні стелажі і їх характеристики

Консольний стелаж - це металева збірно-розбірна конструкція, що складається з несучих консолей, вертикальних стійок і кріплень. Конструкція стелажа має малу вагу, високу статичну міцність і несучу здатність. Для підвищення їх стійкості вертикальні стійки кріпляться до підлоги за допомогою анкерів. Стелажі з консолями призначені для фронтальної односторонньої або двосторонньої розвантаження і навантаження за допомогою спеціальної складської техніки. Елементи стелажу виготовляються з металевого профілю і з'єднуються за допомогою болтів або замків-зачепів. Вертикальні стійки з перфорованого металу дозволяють регулювати висоту консолей і адаптувати стелаж до конкретних складським умов. Секції стелажів виготовляються за індивідуальним замовленням. Висота конструкції сягає 6000 мм. При необхідності стелажі комплектуються відбійниками, завантажувальними ваннами, відбивачами, обмежувачами. Фахівці компанії пропонують консольні стелажі, що забезпечують вільний доступ до продукції.

Консольні стелажі - простота у використанні

Стелажі консольні використовують на виробничих підприємствах і складських комплексах, які працюють з великогабаритними, довгомірними вантажами нестандартних розмірів. Стелажі призначені для зберігання металопрокату, труб, віконних і металевих профілів, дощок і ін. Їх конструкція дозволяє складувати піддони з вантажами і штучну продукцію. Для цього встановлюються дерев'яні або металеві настили, що перетворюють консольні системи в поличні стелажі. При зберіганні гнучких вантажів поперек консолей монтується швелер, зміцнює конструкцію стелажа і розподіляє навантаження на стійки. Консольні стелажі для зберігання рулонних матеріалів (ковролін, лінолеум) складаються з вертикальних стійок, гаків і вала для намотування рулону. Вони використовуються на виробничих складах і в торгових залах для зберігання і демонстрації товару.