Вибираємо стелажі для магазину

Торгівельні меблі - це ключовий елемент будь-якого магазину. З її допомогою облаштовується весь робочий простір. Залежно від спеціалізації бутика або магазину, підбирається відповідна за ціною, стилю, типу конструкція. Зараз стелажі торговельні купити зовсім не важко. Подібне торгове обладнання представлено в широкому асортименті, вибрати відповідне не складе труднощів.

Типи торгових стелажів

До стелажів для торгових приміщень застосовуються найрізноманітніші вимоги. Вони повинні бути надійними, функціональними, зручними. Однак найголовніше - це вигідна презентація товару. Сучасні магазини обладнають різноманітними торговими конструкціями, серед яких виділяються:

  • вітрини,
  • острівні модулі,
  • кутові, торцеві, пристінні стелажі.

Всі ці елементи дозволяють в повному обсязі задіяти робочий простір, привабливо презентувати товари, забезпечити до них зручний доступ. Вартість стелажів повністю залежить від типу конструкції і матеріалу, що застосовується при їх виготовленні - скло, дерево, метал. Так, металеві найбільш довговічні, а дерев'яні виділяються привабливим зовнішнім виглядом. Скляні дозволяють візуально збільшити простір, вигідно представити певну категорію товару.

Як грамотно облаштувати приміщення магазину

Сьогодні торгові стелажі купити нескладно, набагато складніше вибрати відповідні конструкції. Перш за все необхідно грамотно зонувати доступну площу. Вигідніше за все, якщо приміщення овальне або прямокутне. В такому випадку буде достатньо простору для клієнтів, при цьому товар буде добре проглядатися. Також необхідно визначитися з кількістю стелажів. Так, якщо дорогий бутік, то обладнання повинно бути мінімальна кількість, вільний простір повинен переважати. У торгових площах економ-класу у Вас можуть запитати широкий асортимент продукції, тому задіють безліч різних стелажів. Щоб простіше було визначитися з необхідними елементами, необхідно попередньо продумати планування.