Економпанелі

Увага! Шановні партнери! В Україні введений воєнний стан. Ціни та наявність товару на сайті можуть бути неактуальними, будь ласка, уточнюйте всю інформацію у менеджера. Бажаємо всім миру!

Економпанелі - функціональні стенди для різних видів товару

На даний момент економпанелі Київ є одним з найбільш вигідних і ефективних рішень в сфері обладнання торгового залу, виставкового стенду, різних приміщень. Функціональність і зручність дозволяють застосовувати їх в різних за призначенням магазинах і торгових організаціях. Всілякі магазини одягу та взуття, магазини спорттоварів, магазини аксесуарів, магазини електротоварів і електроніки, торгові центри і гапермаркети - це далеко неповний список можливостей, в яких рекомендовано застосування економпанелі. Крім такої речі, як економпанелі, компанія Art Trade пропонує широкий вибір фурнітури і аксесуарів до них: профілі, кронштейни, підставки, вставки, кріплення, гачки, вішалки, навісні елементи, кошики, стенди, полиці. Широке асортимент дасть Вам можливість вирішити будь-яку проблему торгового простору різної площі та призначення. З усього розмаїття функцій необхідно виділити наступні якості:

 1. Мобільність - проста збірка без спеціального інструменту і навичок. Монтаж виконується на рівні стіни.
 2. Універсальність - великий асортимент аксесуарів з різноманітних матеріалів дозволяє ефективно демонструвати практично будь-які товари.
 3. Сучасний дизайн - вже самі по собі економ панелі служать прикрасою торгового залу. Оригінальна палітра з популярними квітами дозволяє вирішити будь-яку дизайнерську ідею, а велика кількість навісний фурнітури розв'язує руки при оформленні торгового залу або стенду.
 4. Доступна вартість, на відміну від іншого торгового обладнання.
 5. Можна використовувати як стенди на виставках, а також в різних виробничих і офісних приміщеннях.
 6. Якісні економпанелі купити краще саме у нас, так як ми є виробниками і надаємо широкий сервіс по виготовленню, доставці, збірці і монтажу.

  Експопанелі - універсальне обладнання для товарів різного типу

  Детально розглянути всі запропоновані на сайті експопанелі можна в будь-який час на представлених в каталозі фото. При виникненні питань можуть бути встановлені у консультантам.

  Вибір Економпанелі

  Вибір економпанелі залежить від цілей магазину, де буде використовуватися цей матеріал в якості оформляє і торгового устаткування. Ми пропонуємо кілька видів економ панелі:

  1. Економпанель з МДФ або пластика.
  2. Економпанель з подіумом.
  3. З тумбою
  4. Без тумби.
  5. Острівний стелаж.

  Переваги економпанелі

  Всі види економпанелі легко монтуються на основні типи поверхонь. Прості вироби можуть використовуватися для оформлення стін приміщення. Вироби з тумбами і балдахіном застосуються для викладення товару. Економпанелі можуть застосовуватися для рекламування товару, для продажу на вулиці. Вони також використовуються в офісах і виробничих приміщеннях для розміщення необхідного товару і обладнання. У порівнянні з іншими торговими модулями економпанелі доступніші за ціною і не вимагають проведення попереднього ремонту. Такий варіант особливо вигідний власникам невеликих магазинів і підприємцям-початківцям.

  Придбати торгове обладнання в Києві за низькими цінами

  Звертайтеся, ми допоможемо Вам підібрати торгове обладнання, овочеві стелажі або торгові меблі повністю відповідають Вашим вимогам і перевагам. Популярне: виробництво торгового обладнання