Парасолі витяжні

Увага! Шановні партнери! В Україні введений воєнний стан. Ціни та наявність товару на сайті можуть бути неактуальними, будь ласка, уточнюйте всю інформацію у менеджера. Бажаємо всім миру!
У закладах громадського харчування важливо організувати все робочі процеси максимально якісно. Це дозволить позитивно вплинути на рентабельність роботи. Активно використовується в сучасних кухнях теплове обладнання. Постійно відбуваються різноманітні процеси, серед яких гасіння, смаження, варіння і багато іншого. Вентиляція стає обов'язковим моментом, організацію якого не можна ігнорувати. Пригадується тут витяжний парасоль, замовити який можна в нашій компанії на найвигідніших по всій країні умовах. Пропонується сучасний сервіс, офіційна гарантія якості, швидка доставка і безліч інших важливих переваг.
 

Якісні витяжні парасолі для професійних кухонь

 
Це невід'ємний атрибут кафе, ресторанів, їдалень та інших подібних закладів. Завдяки йому вдається запобігти виникненню дискомфорту на кухні. Від підвищеної температури не страждатиме людина, техніка, меблі і все інше. Також вдається організувати ефективне видалення сторонніх запахів. Ці пристрої відводять їх максимально ефективно, як і мікроскопічні частинки жиру, кіптяви і все інше. Установка відрізняється простотою і надійністю. Для цього зазвичай вибирається простір прямо над варильною поверхнею та іншим обладнанням для приготування. Придбати якісне обладнання не складе ніяких труднощів, якщо звернутися в нашу компанію.
 
У виробництві можуть різні види матеріалів, але найчастіше це сталь, як нержавіюча, так і оцинкована. Якісний матеріал гарантує наявність декількох важливих переваг:
 
· Високий рівень захисту від агресивних чинників з навколишнього середовища.
 
· Простота в догляді.
 
· Гігієнічність.
 
Довговічність і тт.д.
 
Моделі з оцинкованої сталі вважаються більш простим і відповідно доступним варіантом. Цинк захищає від корозійних процесів. Нержавіюча сталь вважається більш довговічним і міцним матеріалом, якому не страшні різноманітні деформаційні процеси. У матеріалі не будуть з'являтися різноманітні тріщини, через що грибки і бактерії там не зможуть розмножуватися. Різні марки стали можуть застосовуватися у виробництві, але в будь-якому випадку гарантується відповідна надійність. Недорого придбати все це можна у нас.
 

Основні різновиди і способи використання витяжних парасольок

 
Замовити їх можна під різні запити завдяки великому асортименту, який приємно дивує різноманіттям. Серед основних критеріїв для класифікації можна виділити:
 
· Місце розміщення. Вони можуть бути настінними, острівними.
 
· Метод компенсації повітря, який видаляється. Бувають приточно-витяжною і просто витяжними.
 
· За методом фільтрації. Є обладнання з жировловлювача і без такої конструкції.
 
· За матеріалом, який використовується в виготовленні. Моделі можуть проводитися з оцинкованої та нержавіючої сталі.
 
Функціональність обладнання в різних випадках може кардинально відрізнятися. Тому під час вибору треба консультуватися з досвідченими професіоналами, щоб приймати правильні рішення.
 
Можна розмістити парасольку витяжною, ціна якого залежить від багатьох факторів, у різний спосіб. Найчастіше встановлюється обладнання уздовж стін. Для цього підходять спеціальні моделі, які відрізняються різними формами бокового розтину. Вони дозволяють забезпечувати витяжку запахів під час приготування страв, що виключає їх потрапляння в зал, де розташувалися відвідувачі. Для деяких ситуація підійдуть острівні моделі. Це найкраще рішення, якщо обладнання розміщено в центрі кухні. Якщо обладнання розташоване по її периметру, також доцільно придбати потужну острівну модель. Вона встановлюється посередині приміщення, надійно виконує всі свої безпосередні функції. Зазвичай для кріплення використовується стелю, а сам парасольку володіє прямокутною формою.
 
Для кріплення можуть використовуватися анкери, шпильки і опорні рами. Все залежить від того, який саме парасольку витяжною з нержавійки треба встановити. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати якісне обладнання, розібратися в його особливостях і специфіки його установки.
 

Купити витяжні парасолі в Україні

 
Щоб придбати їх за чесної вартості, треба звернутися в нашу компанію. Кожен парасольку витяжною пристінний і інші види обладнання відповідають унікальним стандартам надійності, що позитивно впливає на зручність експлуатації. Серед основних переваг їх покупки у нас можна відзначити:
 
· Бездоганна якість обладнання, яке зроблено відомими виробниками за всіма стандартами.
 
· Зручний електронний каталог, зорієнтуватися в якому зможе кожен бажаючий без особливих проблем.
 
· Чесні ціни.
 
· Консультації менеджерів.
 
· Бистра доставка і т.д.
 
Неймовірно просто буде придбати парасолю витяжною купольний і будь-які інші моделі відповідно до конкретних потреб і побажань. Консультація з грамотними професіоналами допоможе зрозуміти, що за обладнання варто вибрати для певної кухні і можливостей бюджету. Консультація надається доступною мовою, що стає дополчої перевагою. Крім цього видається офіційна гарантія на всі обладнання для витяжки. Тому сміливо можна розраховувати на тривалу експлуатацію.