Холодильне обладнання

Увага! Шановні партнери! В Україні введений воєнний стан. Ціни та наявність товару на сайті можуть бути неактуальними, будь ласка, уточнюйте всю інформацію у менеджера. Бажаємо всім миру!

Холодильне обладнання

Новітнє холодильне обладнання, яке випускається за сучасними технологіями європейських компаній, кращими досвідченими фахівцями, сьогодні має низку переваг і може вписатися в інтер'єр будь-якого, будь-то маленького або ж великого магазину. Холодильні вітрини на сьогодні є різних видів і розмірів, це надає можливість кожному покупцеві підібрати для себе ідеальний варіант, який відповідає його вимогам і перевагам. Кожна модель холодильника має свої характеристиками, і мають різні температурні режими, які підходять для певного виду товарів.

Придбати торгове обладнання в Києві за низькими цінами

Холодильне обладнання для магазинів.

Все існуюче на сьогодні холодильне обладнання для магазинів прийнято поділяти на такі види, як:

 1. Низькотемпературні вітрини найчастіше використовуються для тривалого зберігання різноманітних заморожених продуктів і як правило, вони не дуже затребувані серед клієнтів.
 2. Охолоджувані вітрини в свою чергу поділяються на два типи за способом охолодження: статична - повітря циркулює самостійно по камері.

Найчастіше його використовують для демонстрації і заощадження товарів, які ще не розфасовані і можуть піддаватися пересихання і втрати товарного вигляду. динамічне обладнання на відміну від статичного має пару вентиляторів, які рівномірно розподіляють повітря по всій камері. Дані вітрини не варто використовувати для викладення сирної та кондитерської продукції, а також товарів без упаковкі.Как правило, все торгове обладнання, касові бокси виробляють з високоміцних і якісних матеріалів, які не піддаються впливу корозії (з пофарбованої сталі роблять - корпус, а з ударостійкого пластика - бічні панелі). Під час роботи устаткування не втрачає холод, адже вся конструкція холодильника заповнюється спеціальним теплоізоляційним матеріалом. Вітрина виготовляється тільки з товстого скла. Вибираючи холодильне обладнання Україна завжди варто звертати увагу на їх характеристики, а також функції. У всіх моделях вітрин встановлені системи підвіски. Вони допомагають забезпечувати зручний огляд продукції. Мало того в новітніх вітринах є технологія автоматичного розморожування. Для того, щоб придбати необхідне холодильне обладнання Київ, Вам знадобиться всього кілька хвилин вільного часу. Розглянути детально весь товар можна в будь-який час на сайті. Нам довіряє багато людей, адже ми завжди пропонуємо обладнання тільки високої якості, що відповідає стандартам якості. Звернувшись до нас, Ви обов'язково зможете купити холодильне обладнання, яке повністю відповідає Вашим вимогам і перевагам - морозильні ларі, кондитерські вітрини, холодильні гірки, холодильні вітрини і так далі. З нами купити обладнання певного виду, можна сидячи вдома і не відриваючись від своїх важливих справ. Зараз якісне холодильне обладнання стало невід'ємним атрибутом роботи різних об'єктів. Без нього важко уявити собі сучасні магазини, підприємства громадського харчування, виробничі та інші об'єкти. Тому асортимент такого обладнання досить великий. Представлено безліч різновидів зі своїми унікальними особливостями і характеристиками. Наш інтернет-магазин пропонує обладнання на будь-який смак від відомих виробників.

Сучасне холодильне обладнання: ціна, види і особливості

Устаткування перевірених марок має масу переваг, серед яких надійність, привабливий зовнішній вигляд, довговічність експлуатації і величезний асортимент. Від якості і технічних характеристик залежить ціна. Ми пропонуємо самі адекватні ціни в Україні, що дозволить зробити покупку максимально вигідною. Оснащення холодильного типу може відрізнятися розмірами, потужністю, температурним режимом. Призначено воно для різних товарів. Є обладнання для магазинів, яке повинно продемонструвати товар з кращого боку. У цю категорію входять спеціальні вітрини, шафи для напоїв. Окремо варто відзначити промислове холодильне обладнання, яке використовується на виробничих об'єктах. Наприклад, без нього не обійдуться підприємства з приготування ковбасних, молочних виробів, напівфабрикатів. Скрізь, де робота організована з застосуванням псуються, таке оснащення стає необхідністю. У виробництві сучасні компанії використовують тільки якісні матеріали, яким не страшні корозійні впливу. Це може бути спеціальний пластик, нержавіюча сталь, які додатково покриваються спеціальними фарбами. Вітрини виробляються з міцного скла високої якості. Щоб правильно підібрати обладнання потрібно враховувати особливості експлуатації, технічні характеристики, фінансові можливості та інші нюанси. Щоб не помилитися у виборі доцільно заручитися підтримкою фахівців. Вони допоможуть знайти краще рішення під конкретні потреби.

Зараз торгове холодильне обладнання пропонується на хорошому якісному рівні. Можна вибрати кілька основних видів:

 • Вітрини для кондітерскіх виробів.
 • Шафи для напоїв.
 • Холодильні гірки.
 • Холодильні столи.

Кожен тип має свої особливості і конфігураціями. Головне звертатися для покупки в надійне місце.

Чому купити холодильне обладнання коштує у нас?

Перевірений інтернет-магазин пропонує великий асортимент високоякісного обладнання, серед якого під різні запити і фінансові можливості виразно знайдуться потрібні моделі. Ми пропонуємо найкраще за всіма критеріями обладнання. На нього надається гарантія якості. Важливим плюсом стає кваліфікована консультація, доступ до простого вибору. Найкраще холодильне обладнання купити в Києві може кожен бажаючий, звернувшись до нас. Купівля оформляється дуже швидко, можна отримати гарантію високої якості продукції і безпосередньо обслуговування. Забезпечується відповідність основним стандартам якості.

Поширені запитання

 • Скільки коштують наші товари ?
  • Вартість товарів у категорії холодильне обладнання:
  • Ціна на холодильне обладнання від 260 грн. до 182 896 грн.